FUNDACJA PRZESTRZEŃ

Fundacja

Przestrzeń to wypadkowa wszystkich myśli, potrzeb, zainteresowań założycieli i inicjatorów tej młodej
fundacji. Każdy wnosi oprócz ogromu zaangażowania i chęci pomocy swoją osobowość, swoje talenty i
swoje doświadczenie. A to ostatnie – to bagaż wielu lat pracy – w przeróżnych dziedzinach…

O nas

Dominika Sochacka-Drzewiecka – P r e z e s

Wieloletni muzykolog, instruktor – aktor scen muzycznych i muzykoterapeuta. Poprzez pracę niemalże z każdą grupą społeczną inspiruje się potrzebami i tworzy coraz to nowe formy odkrywania siebie i świata za pomocą sztuki. Od 2014 aktywnie udziela się w Stowarzyszeniu RAZEM, będąc tam autorem i koordynatorem projektów z pomocy społecznej, kultury.

A aktualnie stara się zmobilizować do aktywnego życia Fundację realizując przy tym swoje kolejne pomysły...

Robert NowickiWiceprezes 

Człowiek Cierpliwość. Zawodowo od zawsze zajmuje się informatyką i technologią, pasja jednak podpowiada mu o bardziej nieobliczalne, niż określanie dyrektywy istotnej do generowania dokumentu, pomysły, jak np. wspinaczka górska. Jest też niesamowicie zdolnym i przy tym pracowitym gitarzystą. Wszystkie te umiejętności łączy w jedną całość, by wspierać, w sposób nieoceniony, Fundację.

Marta Pacak – członek Rady
Kulturoznawca i arteterapeuta. Od 2010 roku związana z Centrum Kultury „Scena to dziwna”, gdzie zajmowała się organizacją imprez, warsztatów. Od listopada 2017 zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. Zajmuje się również pisaniem i realizacją projektów. Od lat pasjonuje się szeroko pojętym rękodziełem. Siła napędowa Fundacji.

Magdalena Brenk – członek Rady
Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie. Psychodietetyk. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Certyfikowany trener. Biotechnolog. A tak mniej oficjalnie- dobry duch Fundacji.

Wiktoria Wiesner – członek Rady
Aktywna szefowa Przedszkola Bajkowy Świat z nieustannym głodem rozwoju. Przedsiębiorcza, wymagająca przede wszystkim od siebie, konsekwentna w podejmowanych działaniach. Zawsze przychylna do współpracy – także z Fundacją…

Szymon Drzewiecki – Fundator
Coach ICF, pedagog – edukator europejski, logistyk, aktualnie urzędnik. Od wielu lat jest pasjonatem fotografii. Aktywnie współorganizuje offowe wydarzenia kulturalne, m.in. festiwal Gamma, wcześniej Candid. Jego funkcja w Fundacji – nie skończyła się wraz z aktem fundacyjnym i wspieraniem przy zakładaniu Fundacji. Ma on jeszcze wiele do powiedzenia.

Statut

Statut Fundacji PRZESTRZEŃ możesz pobrać tutaj – PDF

os. Orła Białego 6a/7
62-200 Gniezno

info@fprzestrzen.pl
tel. 501 352 152

KRS 0000653056
data wpisu do rejestru: 19.12.2016

NIP 7842502846
REGON 366105818

Rachunek bankowy:
Bank Spółdzielczy Gniezno 75 9065 0006 0000 0000 8804 0001